3.2.2009

3. dubna 2009 v 12:19 | xxx
Holky se mají fajn, akorát to bahno teď, jak zmizel sníh se jim moc nelíbí, teda jim jo, ale nám ne. Klidně se válej na trávníku a je jim jedno v čem :)

Hodně často se potkáváme s Beníkem, to je sousedovic bíglík. Spolu si krásně vyhrajou. Lítaj do kola, koušou se a jinak dováděj. Moc je to baví, hlavně večwer, když je klid a nikdo kolem nechodí.

Offinka se začíná projevovat jako strašpytlík, bojí se aut, bojí se lidí, dětí, kočárků ... no je toho hodně. Minule jsme šly kolem školky. Dětičky se hned vyřítily, že si holky pohladí. Roxxynka se rozplácla na zem a nechala se hladit, ani nedutala. To na Offi bylo hezky vidět, jak se boji, ale na druhou stranu závidi a bojuje v sobě s tím, jestli ten strach překonat nebo ne. Ale nakonec děti jen z povzdálí pozorovala.

Jinak máme za sebou léčení zánětu oušek. Offinka pořád Roxxy vylizovala uši, tak sveřepě, že už nám to bylo divný. Dostaly jsme kapičky do uší, tak kapeme.

Jinak je pravda co se o Bíglech říká, že by sežraly na co přijdou, hlavně venku. Neustále musíme koukat co očuchávají. Když byl sníh, bylo líp vidět.Chytají i listy, takže to není vždy neplecha ve stylu obalů, kapesníků či jiného bordelu, který lidi vyhoděj. Už jsme přemýšlely, že si vyčleníme jedno odpoledne a alespoň okolí uklidíme, aby byl klid :)

Co se týká cvičení vůbec nezahálíme. Holky umějí "sedni", "lehni", "ke mně", nově i "k noze". A také "pac" - to jim jde nejvíce :), rovněž cvičíme "stůj", ale to je tak nebaví.

7.-8.2. se konala v Brně Mezinárodní výstava psů. My jsme se nezúčastnily, protože jsme myslely, že tahle malá štěňátka se ještě nevystavují, ale paní Heřmanová s Okkie a Lessie a páníčkové Ozzyho na výstavě byli. Dostaly moc hezké hodnocení, tak snad z nich také máme něco v krvi, co se na naší první výstavě, snad v Praze, projeví :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama