co nového 5.1.2009

3. dubna 2009 v 12:12 | xxx
Dohromady holky zlobí ještě víc, ale zase nám to vynahradí spánek, to se k sobě krásně tulí a lehají si na sebe, přesně jako hodné sestřičky.
Když jim dáme kostičky na žvýkání, hádají se samozřejmě jen o jednu, přičemž obíhají kuchyňský blok dokola. Oběhnou ho tak třikrát, obě stejně rychle, takže se nemůžou chytit, v tom Offi zapracuje hlavička, zastaví se a počká si na Roxxy, které to nedošlo a tak ji vběhne do pasti!

V sobotu jsme byly na dlouhé procházce, i přestože byla zima, holky si to užívaly. Svítilo sluníčko, takže bylo fajn počasí. Udělaly jsme pár fotek, protože jich zvenku moc nemáme, vždy zapomenem foťák. Zase jsme byly pro ostatní pejskaře atrakcí po návratu domů se projevil účinek procházky, obě odpadly a spinkaly jak zabitý.

Jinak co se týká Roxxinky (tam jsme Oxxy přejmenovaly, protože na Oxxy vždy přiběhly obě a postupem času by z toho měly pěkný guláš) je oproti Offi je větší uplakánek. Jak jsme šly na tu procházku, tak jsme musely přejít přes ulici, která byla solená (což nám bohužel nedošlo), Roxxynka začala tak hrozně plakat, až jsme se bály, že si kolemjdoucí budou myslet, že ji ubližujem. Také pláče, když ji nechcem pustit do postýlky a když dostane za lumpárnu, tak taky přehrává, ale to ona se holka otrká

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama