Neplánovaný výlet do Hlubočep

20. srpna 2009 v 13:56 | xxx |  Výlety
FOTO JIŽ V GALERII :)

Už dlouho jsme sem nic nového nenapsaly, tak je to potřeba napravit.

Včera odpoledne jsme se rozhodly, že si uděláme s holkama delší procházku. Netušily jsme kam půjdeme, ale cestou jsme měly v plánu, dát si něco dobrého nezdravého k jídlu.

Když jsme přešly přes pole a chtěly jít dál kolem rybníka, nelíbilo se nám, kolik se tam koupalo lidí, kdyby jsme tam holky nechaly namočit, asi by se to někomu nemuselo líbit. Tak jsme to vzaly rovně směrem Prokopské údolí. Šly jsme pěknou cestičkou, která sloužila i jako trasa pro kolaře, takže to co chvilku kolem nás prosvištělo. Holky musely jít hezky po trávníčku, aby nevběhly některému z kolařů do cesty.

Asi po hodině nás napadlo zjistit, kam to vlastně jdeme. Celou dobu jsme šly po modré značce. Dle cedule, které jsme si po chvilce všimly, jsme mířily do Hlubočep. Nevěděly jsme ani, jak je to daleko, ani jak se odtamtud dostaneme domů, ale výlet to byl fajn, tak jsme pokračovaly.


Po dvou hodinách a půl od startu jsme dorazily do Hlubočep, bylo to tam pěkné, dokonce jsme i šly pod tunelem pro tramvaje, který vede až na Barrandov. Zpět nás pak odvezla maminka autem, protože jít to zpátky bysme už asi nezvládly :)

Ale pěkně jsme se prošly, udělaly i pár foteček a zase jsme viděly něco nového.

A to něco nezdravého jsme si nakonec taky daly (zdravíme pobočku McDonalda :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama