Mirošovice-Hrusice-Mirošovice

19. září 2009 v 22:55 | xxx |  Výlety

NOVINKA

DNE 22. ZÁŘÍ SLAVÍ NAŠE HOLKY NAROZENINY!!
GRATULUJEME!


HRUSICE 19. září 2009
Dnešní sobota byl moc pěkný den. Bylo krásně teplo, někdy až moc a tak se výlet přímo nabízel.

Hledaly jsme výlety na internetu, zaujaly nás Hrusice. Jako malé jsme zde byly se školou, ale už si nic nepamatujeme, tak proč se sem znovu nepodívat. Vytvořily jsme si vlastní trasu (protože se potřebujeme vrátit k autu, které nás zase odveze domů).

Start byl v Mirošovicích, nejdřív byl malý problém se zaparkováním, ale u nádraží bylo míst dost a tak jsme naskládaly pití do baťohu, holky vypustily z auta a šlo se. Zrovna v tuto sobotu se v Ladově kraji konal turistický pochod Cesta kocoura Mikeše. To jsme nevěděly, takže jsme byly překvapené počtem dalších výletníků, hlavně dětí. V Hrusicích nás zmátly turistické značky (které tu nějak chyběly nebo nebyly vidět) a vydaly jsme se stejným směrem jako účastníci akce. Po nějaké době jsme zjistily, že naše cesta měla vést opačným směrem. Tato odchylka nás však nevyvedla z míry, rozhodly jsme se tedy pokračovat s ostatními až do Mnichovic a odtud pak někudy (nějlépe po vyznačené trase) odbočit směr Mirošovice.
Myšlenka to byla pěkná, jen je škoda, že hodně velká část cesty vedla podél ulice (a to byla trasa určená hlavně dětem ...). V Mnichovicích jsme zjistily, kudy se ulici vyhnout a tak jsme poslední část cesty šly už hezky polní cestou.

Do Mirošovic jsme dorazily před šestou hodinou večerní, nasedly do auta, holky ubytovaly v přepravce a jelo se.

Moc pěkný výlet, kéž by ještě nějakou dobu bylo hezky, aby se mohlo vyrazit na další!!

Fotky k výletu najdete jako vždy ve fotogalerii.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adamkt Adamkt | E-mail | Web | 1. března 2012 v 16:26 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama