Coursing a Pojizerská výstava

30. dubna 2011 v 17:57 | peta |  Výstavy, sport, zkoušky
V pátek jsme jely na náš druhý coursing. Holky si tentokrát daly oba běhy spolu. Moc hezky jim to běhalo. Obě byly natěšené a moc to prožívaly. Měly jsme co dělat, aby jsme je při vypouštění na dráhu udržely, ani se nemuselo hnout střapcem a ty dvě se cukaly, jak háďata. Na dráhu se totiž musí vypustit bez obojku, aby o něco náhodou nezavadily a to najednou není za co chytit mrskajícího se pejska. Na videu je vidět, jak holky baví běhat a jak jim to spolu jde.

V sobotu jsme se jely podívat na Pojizerskou výstavu do Mladé Boleslavi. Bíglíků bylo přihlášených jen pár, ale aspoň jsme nemusely dlouho čekat než přijdem na řadu. Před námi se vystavovaly jezevčíci, pak kluci bíglatý (2) a holek bylo celkem 7. V mezitřídě se ukázala fenka Uzzy-Bett z Brány Krušnohoří. I přesto, že bylo vidět, že s vystavováním nemá zkušenosti, panu rozhodčímu se moc líbila a ze tří fenek jí vybral jako nejlepší, tedy V1. V pracovní třídě byla s Roxxynkou pěkná fenka Clever Cinderella Rabbit Run, která naší třídu i vyhrála. Roxxynka získala zasloužené V2. Pracovní třída byla poslední obsazená třída a tak jsme se vydaly koupit holkám psí piškotky a krájené hrtánky a jelo se domů. Teď nás čeká ještě výstava v Praze s Offí. Teda čeká nás jen pokud Offí nezačne hárat, už měla mít dávno odháráno, ale oddaluje to už skoro dva měsíce, takže jak já ji znám, začne den před výstavou, mrška jedna :D

Posudek: 2,5 roku stará fena, velmi dobrých proporcí, hlava odpovídá pohlaví i plemeni, v postoji i v pohybu se výborně prezentuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hagridovci hagridovci | 2. května 2011 v 9:28 | Reagovat

holky teda my jenom koukáme, jak to všechno stíháte. Blahopřejeme Roxxynce k super úspěchu :-)

2 Peta Peta | 3. května 2011 v 10:07 | Reagovat

Děkujeme! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama