Závod O Drahelskou tlapku II.

15. května 2011 v 19:03 | peta |  Výlety
Letos se konal již druhý ročník závodu O Drahelskou tlapku, což je pěší procházka se psi v okolí Rudné u Prahy. Pořadatelé připravili zase dvě trasy, kratší 6km a delší, ale za to náročnější, která měla tentokrát 11,5 km a více se přiblížila dogtrekingové trati. Maminka si řekla, že nejsme páprdy a přihlásila nás na trasu delší, v průběhu dne toho několikrát litovala, protože terén byl opravdu hodně náročný.
Sešlo se nás spousta, na delší trasu si ale "trouflo" jen 7 týmů (včetně nás). Náš tým reprezentovala jen Roxxynka, protože Offí ještě pořád hárá. Vyfasovaly jsme sušenky a vodu, Roxxynka dostala vzoreček granulek a tenisák a šlo se na start. Bylo hodně těch, kteří to pojali tak, že musí být v cíli co nejrychleji (byl to závod, to je fakt). My zvolily tempo procházkové - a měly jsme jednoduché zdůvodnění - nikde v pravidlech nebylo psáno nic o tom, že by to byl Canicross (běh se psem), naopak bylo psáno, že se trasa blíží kratšímu dogtrekkingu (=pochodu se psy), takže jsme hrdě dokráčely až do cíle. :)
Roxxynka byla plná energie, ta kdyby měla na konci vodítka někoho běžecky zdatného, běžela by celou trasu, tomu věřím. I nás hodně povzbuzovala (a pomáhala nám tahem). Když jsme se na delší chvilku zastavily (vytekl nám džus (litrovka) do baťohu - tzn. do peněženky, dokladů, očkováku atd., atd.) byla jak na trní a kníkala, proč tak zdržujeme :)
Akce se moc povedla, myslím, že všichni byli spokojení a já už se těším na příští ročník. Máma prý už na delší trasu nepůjde ani náhodou, ale rok je dlouhá doba na změnu názoru, ne :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | Web | 17. května 2011 v 17:56 | Reagovat

Ahoj, jsme rádi, že se vám závod líbil. Myslím, že nikdo nečekal, že se na startu sejde tolik silných běžců, ostatně loni byl jen jeden :o) Těším se na vás zítra na cvičáku, Eliška

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama