První jarní den

21. března 2015 v 19:51 | ♥
Vítejte na stránkách rodinné CHS bíglů Kama Levande. Jsme chovatelská stanice z Prahy, vlastnící dvě bíglí sestřičky Offi a Oxxy (Roxxy). Na našich stránkách naleznete aktuální články o tom, jak se nám daří, co jsme s holkama zažili a nebo teprve budeme zažívat. Informace o výletech, psích sportech, výstavách, zkouškách, plemeni a štěňátkách. Příjemné čtení!


Jaro je tady a už né jen podle počasí, ale i oficiálně. Už minulý víkend jsme strávily na zahrádce u Berounky, ale to jsme měly spoustu jiné práce a na fotky nezbyl čas. Krásně jsme si užily sluníčko a domů se vrátily unavené, ale spokojené :)
Stejně jako je příjemně venku nám, je v přírodě dobře i malé zvěři, které teď bude všude spousta. Dávejte si pozor na své miláčky, kterým jarní zvířátka voní :) A také pozor na klíšťata, už se zase začínají objevovat, takže my už jsme si obojky Scalibor objednaly a budeme připravené.
Mám pro Vás i pozvánku na pražské bíglí setkání v Hostivaři. Tento rok se koná 16.5.2015. Jako vždy na oploceném cvičišti, takže si pejskové mohou vyhrát dle libosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama