Smečka zase pohromadě

23. srpna 2015 v 21:25 | ♥
Jsme rodinná chovatelská stanice, to znamená, že celá rodina naše psi milujeme. Také je pravda, že všichni naši psíci nežijí pohromadě. Azinek bydlí od narození se ségrou a jejím přítelem a Aishinka bydlí s mojí mamkou. Všichni se však často navštěvujeme a zvláště v létě, kdy jsou dovolené, si s hlídáním pejsků pomáháme. Tento víkend se celá naše smečka sešla na zahrádce u Berounky, kde vznikla i společná fotka.

Holky Aishinku mají rády, Roxxy jí trošku zbytečně ustupuje a nechá si ze sebe dělat trhací kalendář. Chová se stejně, jako když jí okusovala její vlastní štěňátka - hodně si nechá líbit. Offi si s Aishinkou skoro vůbec nehraje, ona je takový bručounek náš :) Ale zase jí tím vychovává, že k ní si oravdu nemůže dovolit vše, jak je zvyklá s Roxxynkou :) Áza je také příliš hodný, ale zase umí Aishe oplácet její okusování. Ti dva si spolu vyhrají nejlépe, jsou si divočením na podobné úrovni :D

Ozvali se nám páníčci Batisty, z čehož mám velkou radost. Potýkali se totiž s docela častým problémem a to, že bígl je velmi společenské plemeno a nerad zůstává sám. Nestrčili hlavu do písku, ale problém řešili a já jim moc děkuji. Dokonce Báťu přihlásili na soutěž ve sportovní kynologii a plánují další kynologické aktivity. Držíme palce a těšíme se na další zprávičky :)

Panička Erička (Belazir) nám napsala z chaloupky, kde si spolu užívají volna, přírody a odpočinku a je jim spolu dobře.
A panička Toníčka psala, že se mají dobře a Tona je velký kamarád a senzační pejsek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama